Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/lstech/includes/core/codeless_slideshow.php on line 59
class="page page-id-4313 page-template-default header_8 nicescroll sticky_active fullwidth_header header_transparency wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1 vc_responsive">

Oferty

Pracy

This section presents current job opportunities at LS Tech-Homes.

LS Tech-Homes SA with its registered seat in Bielsko-Biała at ul. Karola Korna 7/4 is the administrator of personal data of the candidates collected via the website. The data shall be processed in compliance with the Personal Data Protection Act dated August 29th, 1997 (Polish Journal of Laws of 2002, no. 101, item 926, as amended) with the view to recruitment of a candidate registered on the website.

Konstruktor budowlany

Zakres obowiązków

Projektowanie konstrukcji budowlanych w nowoczesnej technologii z użyciem paneli kompozytowych – SIP, obliczanie parametrów wytrzymałościowych i nośności budowli, tworzenie koncepcji projektowych, współpraca z grupą projektantów, kosztorysowanie obiektów i robót budowlanych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Biegła znajomość obsługi: Cad i programów obliczeniowych
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno -budowlanej lub w trakcie uzyskiwania uprawnień
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Praca projektowa i badawcza z nowym materiałem konstrukcyjnym
  • Systematyczne zgłębianie wiedzy technicznej związanej z panelem kompozytowym i możliwościami jego stosowania
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość programów Tekla i Dlubal

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie zadaniowe, pracę w młodym zespole, nowoczesne wyposażenie stanowiska pracy, możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.)”

Wyślij aplikację

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wybierz stanowisko (wymagane)

Doświadczenie

Załącz CV - max. rozmiar 2MB (pdf/txt/doc/docx)

[recaptcha size:compact]