Oferty

Pracy

W tej sekcji znajdziesz informacje o aktualnych ofertach pracy w LS Tech-Homes.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pomocą serwisu dla kandydatów do pracy jest LS Tech-Homes SA z siedzibą w Bieslko-Białej przy ulicy Karola Korna 7/4. Dane przetwarzane będą zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celu prowadzania procesów rekrutacji kandydata zarejestrowanego w serwisie.

Konstruktor budowlany

Zakres obowiązków

Projektowanie konstrukcji budowlanych w nowoczesnej technologii z użyciem paneli kompozytowych – SIP, obliczanie parametrów wytrzymałościowych i nośności budowli, tworzenie koncepcji projektowych, współpraca z grupą projektantów, kosztorysowanie obiektów i robót budowlanych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Biegła znajomość obsługi: Cad i programów obliczeniowych
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno -budowlanej lub w trakcie uzyskiwania uprawnień
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Praca projektowa i badawcza z nowym materiałem konstrukcyjnym
  • Systematyczne zgłębianie wiedzy technicznej związanej z panelem kompozytowym i możliwościami jego stosowania
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość programów Tekla i Dlubal

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie zadaniowe, pracę w młodym zespole, nowoczesne wyposażenie stanowiska pracy, możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.)”

Wyślij aplikację

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wybierz stanowisko (wymagane)

Doświadczenie

Załącz CV - max. rozmiar 2MB (pdf/txt/doc/docx)

 

Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 09.10.2018 firma LS Tech-Homes S.A. zmieniła nazwę na Module Technologies S.A.

Zmiana nazwy inicjuje nową strategię Spółki nastawioną na generalne wykonawstwo oraz podwykonawstwo wielkopowierzchniowego budownictwa modułowego, z wykorzystaniem płyty w technologii BBS (CLT).

Dotychczasowa działalność spółki LS Tech-Homes S.A. oparta o wykonawstwo inwestycji z użyciem paneli SIP będzie kontynuowana, z przeznaczeniem dla realizacji projektów budowy mniejszych obiektów. Ufamy, że wybór nowego kierunku strategicznego rozwoju Spółki, pozwoli pozyskać nowe kontrakty i tym samym umocnić pozycję firmy na międzynarodowym rynku budownictwa modułowego.

Jednocześnie informujemy, że dotychczasowa strona www.lstechhomes.com będzie aktywna do momentu zakończenia aktualizacji treści pod nową domeną: www.moduletechnologies.com